Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Find your house !

 

zdjęcie 6

Rok 2019 Alek, Nadia i Tadek - nasze dzieci - wyruszają w kolejną podróż, a my z nimi Małgosia i Antoni. 

Nasze rodzinne podróże całą piątką to wyprawy, których planowanie rozpoczynamy z rocznym wyprzedzeniem. Tak, tak! By spiąć możliwości 3-latka, swobodę i bezpieczeństwo 10-latki, energię 7-latka, a także oczekiwania naszej dorosłej dwójki. 

Roczne wyprzedzenie to także możliwość skorzystania z najlepszych ofert cenowych i wielu opcji wyboru noclegów. Sam proces planowania to już podróż…, ustalamy z przyjaciółmi, w jakiej lokalizacji i kiedy, w trakcie naszej podróży możemy się spotkać, co atrakcyjnego możemy pokazać naszym dzieciom, gdzie się poopalać, co będziemy zwiedzać, co smacznego będziemy mogli zjeść. Marzymy i planujemy…

Poszukujemy hoteli, kwater, pensjonatów albo agroturystyki, w których: jest czysto, obsługa reaguje, gdy o to prosimy, lokalizacja zgadza się z taką, jaką nam przedstawiono, interesujące nas miejsca są w odległości, o jakiej czytaliśmy… Podsumowując - mamy poczucie, że trafiliśmy tam, gdzie chcieliśmy, a ewentualne niespodzianki należą jedynie do miłych. 

Nasze najdłuższe – jak dotychczas, europejskie wakacje trwały 6 tygodni, wspólnej wyprawy z miejsca do miejsca, z adresu do adresu. Jeździmy samochodem, na razie po Europie, ale snujemy plany na dalsze podboje. 

Po jednaj z takich podróży – na Bałkany, narodził się nasz pomysł, by stworzyć portal, na którym będą adresy miejscówek (hoteli, pensjonatów, kwater itp) przyjaznych dzieciom.

Dlatego gorąco zachęcamy do wstawiania Waszych autorskich zdjęć i dzielenia się informacjami. Zachęcamy również właścicieli kwater do dodawania swoich miejscówek.

zdjęcie 1

 Pozdrawiamy i życzymy Wam samych udanych podróży z wakacyjnyadres.pl 

Małgosia, Antoni, Alek, Nadia i Tadek